2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата! 4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 160 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата! 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 300 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата! 4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 160 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата! 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 300 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата! 4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 160 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата! 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 300 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата! 4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 180 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата! 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 330 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути! Веднъж в седмицата! 4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 180 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути! 2 пъти в седмицата! 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 330 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути! БЕЛ
Веднъж в седмицата, 4 пъти в месеца
ЦЕНА: БЕЛ + МАТ = 160 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути! МАТЕМАТИКА
Веднъж в седмицата, 4 пъти в месеца
ЦЕНА: БЕЛ + МАТ = 160 лв. на месец!
4 урока по БЕЛ + 4 урока по МАТЕМАТИКА
Общо 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: БЕЛ + МАТ = 300 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата, 4 пъти в месеца - БЕЛ!
ЦЕНА: 180 лв. на месец!
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата, 4 пъти в месеца - AНГЛИЙСКИ EЗИК!
ЦЕНА: 180 лв. на месец!
Общо 8 пъти в месеца!
ЦЕНА: БЕЛ + АНГЛИЙСКИ ЕЗИК = 330 лв. на месец!
ПОДГОТОВКА ЗА НВО 7 клас
ПОДГОТОВКА ЗА ДЗИ 12 клас
ЦЕНА: 70 ЛВ. ЗА 2 УЧ. ЧАСА/ПО 45 МИН. - 90 МИН.
280 ЛВ. ЗА 1 МЕСЕЦ/ 1 ПЪТ В СЕДМИЦАТА - 4 УРОКА НА МЕСЕЦ
500 ЛВ. ЗА 1 МЕСЕЦ/ 2 ПЪТИ В СЕДМИЦАТА - 8 УРОКА НА МЕСЕЦ
2 уч. часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата!
4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 160 лв.
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата!
8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 300 лв.
2 уч. часа х 45 мин. - 90 минути!
3 пъти в седмицата!
12 пъти в месеца!
ЦЕНА: 400 лв.
2 уч. часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата!
4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 100 лв.
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата!
8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 300 лв.
2 уч. часа х 45 мин. - 90 минути!
3 пъти в седмицата!
12 пъти в месеца!
ЦЕНА: 330 лв.
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
ЦЕНА: 70 лв.
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
Веднъж в седмицата!
4 пъти в месеца!
ЦЕНА: 280 лв.
2 учебни часа х 45 мин. - 90 минути!
2 пъти в седмицата!
8 пъти в месеца!
ЦЕНА: 500 лв.
Този уебсайт използва бисквитки, за да подобри вашето изживяване. Ще приемем, че сте съгласни с това, но можете да се откажете, ако желаете. Приемам Прочетете още